Hakkımızda

Yılların tecrübesi- kaliteli hizmet

Unedco Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 2015 yılında Bournemouth’ta kuruldu. Kurulduğu tarihten bu yana Türk, Arap ve Avrupa ülkelerinden İngilizce dil eğitimi, üniversite, yüksek lisans, akademik İngilizce ve diploma programlarına katılmak isteyen öğrencilerimize Yurtdışı Eğitim danışmanlık hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Yurtdışında eğitim almayı planlayan tüm yaş grubu öğrencilerimizin karar vermelerinde doğru dil okulu yada üniversite, kaliteli ve bütçelerine uygun olarak, okul başvurusu, kayıt, vize işlemleri, havaalanı transferleri, konaklama gibi öğrencilerin memnuniyeti için en uygun şekilde yönetmek.

Vizyonumuz

Türkiye ve diğer ülkelerden İngiltere, Amerika, Kanada ve Malta’da eğitim almak isteyen öğrencilerimize ücretsiz eğitim danışmanlığı vermek.

Bizimle kariyerinizi planlayın

İngilizceyi yerinde öğrenin

Artık küresel bir köy olan dünyada dil öğrenmek bir ihtiyaçtan öte artık bir zorunluluk haline geldi. Türkiyede gramer eğitimi iyi olmasına rağmen öğrenciler yabancı dille eğitim yapan kurumlardan mezun olsalar bile rahatça yabancı dili konuşamıyorlar. Bu ancak günlük hayata girerek oluyor. İşte size bu noktada çok güzel imkanlar sunuyoruz.

Memnuniyet
95%
Dil seviyesinde ilerleme
94%
Kendini rahatça ifade edebilme
100%

Neden sizde ingilizceyi çok iyi konuşmayasınız?

Butona tıklayın ve bizimle iletişime geçin.