+44 7727 656161 info@unedco.com

Bournemouth Üniversitesinde eğitim, benzeri olmayan bir deneyimdir. Bizi farklı kılan nedir? Bunun tek bir şey olmadığına inanıyoruz – bizimle zamanınızı her zaman hatırlayacağınız bir şey yapacak birçok şeyin bir arada bulunduğu yerdesiniz. 

Bournemouth University’nin vizyon ve stratejik planını sunmaktan mutluluk duyuyoruz:   BU’nun gelişiminde, başarımızı temel alan bir sonraki adımdır. BU’yu farklı kılanın özünü ve öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın değer verdiği kültür ve yaklaşımı koruyoruz.

MİSYONUMUZ: KALİTELİ EĞİTİM, BİLGİ SEVİYESİNİ YUKARILARA TAŞIMAK TÜM İYİ ŞEYLERLE BİRLİKTE.
Fark yaratmaya kendini adamış, bireylerin ve toplulukların geliştiğini görme konusunda tutkulu bir topluluğuz.

Şefkat, Bireyler Meselesi ve Maneviyat değerlerimiz, bunu nasıl yaptığımızı ve nedenini şekillendirir – akademik özgürlüğün, daha iyi bir dünya için sosyal adalete ve yaratıcılığa yol açan büyük fikirlere yol açtığına inanıyoruz.

Tüm yaşam sırasında varolan ilişkilerin bilincinde, şefkatle; insanlar, hayvanlar ve gezegen için sosyal adaleti somutlaştırmak istiyoruz. Burası çalışmak ve ders çalışmak için destekleyici, özenli ve güvenli bir yer. Personel ve öğrenciler, gelişmeleri için desteklenir, başkalarına yardım etmeye teşvik edilir ve dünyada bir fark yaratma konusunda teşvik edilir. Tüm çalışanlarımıza ve öğrencilerimize tüm yaşam ve dünya için bir sevgi ve değer kazandırmayı ve beslenmeyi amaçlıyoruz. Personel ve öğrenciler dünyayı daha iyi hale getirme, şefkatle anlaşmaya itiraz etme ve doğru olduğuna inandıkları şeyleri destekleme konusunda desteklenmişlerdir.

Bireylerin burada geliştiğini görmek için tutkuluyuz. Bireylerin saygınlığı ve refahı, görüşleri ve görüşleri kadar önemlidir. Herkes için eşitlik ve adaleti sağlamak için küresel olarak çalışmaya kararlıyız. Burada her görüşece açığız. Personel ve öğrenciler, kim ve ne olursa olsun, başkalarına değer vermeyi ve takdir etmeyi öğreneceklerdir. Birlikte yüksek hedeflere ulaşmanız için her zaman yanınızda olacağız. Personelimiz ve öğrencilerimiz; eşitliği, çeşitliliği ve kapsayıcılığı sonuna kadar kullanmaları için yüreklendirilir. Personel ve öğrenciler önyargıdan uzak bir uzlaşma ile dürüstlük ve adalet için mücadele ederler.

Herkesin maneviyatını benzersiz bir değerler, disiplinler ve uygulamalar kolajı ile ifade ettiğine inanıyoruz. Burada çalışmak ve ders çalışmak size yaşamdaki yaratıcılığı, güzelliği ve şefkati yaşama ve yansıtma şansını verecek – birlikte, yaşamın gizemini keşfetmeyi ve bilgelik ve sevgi içinde büyümeyi öğreneceksiniz.

Tutkumuz, çalışanların ve öğrencilerin bir bütün olarak büyüdüğünü görmek bize inanılmaz bir haz veriyor. Başarılı bir kariyer için ihtiyaç duydukları bilgilerin yanı sıra, doyurucu bir yaşam için bilgelikle gelişmelerini sağlayarak, personel ve öğrencilerin düşüncelerini sorgulamaya ve geliştirmeye çalışıyoruz. Personelimiz ve öğrencilerimiz fırsatları değerlendirmek ve yaşamın zorluklarıyla yüzleşmek için esnekliğe ve becerikliliğe sahip olacaklar.