+44 7727 656161 info@unedco.com

Beet Language School

BEET, Clive Barrow tarafından 1979’da sadece 3 öğrenciyle kuruldu! O zamandan beri büyüklüğünde büyüyor ancak aile tarafından işletilen bağımsız bir okul. Her bir öğrencimizin İngilizce dil hedeflerini sıcak ve dostane bir atmosferde gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Öğrencilerimizin mutluluğu önceliğimizdir.
Her zaman açık kapı politikası uyguluyoruz, bu da öğrencilerimizin ihtiyaç duyduklarında bize her zaman gelebilecekleri, bizimle konuşmak için bir randevuya ihtiyaç duymadıkları, bize yardımcı olmak için her zaman elimizde olduğu anlamına gelir.

ETC International College

ETC, 1989 yılında kurulan ve aile tarafından işletilen bir dil okuludur. Bournemouth’ta o zamandan beri okulumuzun yeri değişse de başarılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yöneticiler, genişlemeye olanak sağlayabilmek için West Hill Road da bulunun ve bu amaca yönelik bir okula taşınma kararını aldı.
Okul şimdi daha sessiz bir ortamdan, bir kütüphaneden, bir kafeden, öğrenci salonundan, tesis bünyesindeki ikamet yerinden ve sosyal aktiviteler için yeterli alandan oluşuyor.

Westbourne Academy

Bugün İngilizce konuşmak, kariyer olanaklarınızı geliştirmenin yanı sıra global olarak iletişim kurmanıza yardımcı olacağı için hayati bir yaşam becerisidir. Dostça, deneyimli ve kalifiye öğretmenlerimizin desteğiyle bize katılın ve İngilizce becerilerinizi geliştirin; aynı zamanda aynı düşünceli insanlarla arkadaşlık edin. Aynı zamanda, İngiltere’deki harika yerleri ziyaret edebilir ve şehirde ya da deniz kenarında yapmamız gereken çok çeşitli etkinliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Europa School of English

Europa school of English, Bournemouth’ta küçük bir dil okuludur. Çok dilli yeteneklerini geliştirmek ve kendinden emin olmak isteyen 16 yaş üstü öğrencilere yıl boyunca İngilizce kursları sunuyoruz. Bizimle çalışmayı seçerek, özel öğretmenler ve profesyonel bir hizmet alabileceğiniz anlamına gelir. İngiltere’yi keşfedecek ve tüm dünyadan insanlarla birlikte yeni bir kültür deneyimleyeceksiniz.

Bournemouth Montessori Centre

Uluslararası kabul görmüş bir eğitim sistemi olan Montessori Metodu, Dr. Maria Montessori tarafından çocuklarla birlikte gözlem ve çalışma süresi boyunca geliştirilmiştir. Felsefesi dünya çapında tanınmakta ve barış için uluslararası bir hareket olarak kabul edilmektedir.

Amacımız, öğrencilerimize Montessori Eğitim Yöntemi ve uygulamasına dair derin bir içgörü ile eğitimli otantik Montessori öğretmenleri olmalarını (0 – 6 yaş çocuklara öğretmeyi) desteklemektir. Öğretmen eğitimimizin tüm anaokulu eğitiminde kullanılabilecek eşsiz ve derin bir zenginleştirici deneyim sağladığına inanıyoruz.

Bournemouth and Poole College

Alandaki en büyük mesleki eğitim ve çıraklık eğitimi veren okuluz. Temel odak noktamız, öğrencilerimizin çalışma becerilerini geliştirmektir, böylece öğrencilerimiz mezun oluduklarında ,seçtikleri kariyer alanında başlamaya veya ilerlemeye hazır olurlar.

İlham verici öğretme ve öğrenme yoluyla, öğrencilerimizin çalışma becerilerini, yaşam becerilerini ve bilgilerini geliştiririz ve böylece gelişen bir yerel ekonomiye katkı sağlayacak bireyler oluşturmaya yardım ederiz.

 

Cavandish School of English

Cavendish English School, yüksek standartta İngilice kursları ile sizleri buluşturuyor. Bütün öğretmenlerimiz, arkadaş canlısı ve yeni fikirlere açık ve size dil öğrenirken her zaman yardımcı olabilecek profesyonellerden oluşmaktadır. 

United World School of English

İngiltere’nin güney kıyısında, Bournemouth’un  merkezinde bulunan popüler bir okuluz. Yedi mil kumlu plajları ve güzel çevresindeki ormanıyla Bournemouth, çalışmak, yeni arkadaşlar edinmek ve rahatlamak için ideal bir yerdir.
Okulumuzun popülaritesi, öğrencilerimizi dinleme ve onlara en uygun fiyata İngilizce dil kursları sunma arzumuzda yatmaktadır. Deneyimli öğretmenlerimiz Cambridge Üniversitesi Değerlendirme Sertifikası ile onaylanmıştır, bu da öğrencilerimize arkadaşça ama destekleyici bir öğrenme ortamı sağlayabildiğimiz anlamına gelir.
Sürekli değerlendirme programımız, düzenli geri bildirim ve öğreticilerle öğretim materyallerimizi dikkatlice seçeriz ve kurs boyunca ilerlemenizi yakından takip ederiz.

St Giles English Language School

Her yıl 100’den fazla ülkeden yaklaşık 14.000 öğrenci dil ve öğrenme ihtiyaçları için St Giles’ı seçiyor. 1955 yılında kurulan, her yaştan, her ihtiyaçtan ve dünyanın her yerinden insanlara eğitimde mükemmellik sağlama konusunda 60 yılı aşkın bir deneyim sunuyoruz.